Можна швидко набрати вагу: дієтологи назвали шкідливі звички

Можна швидко набрати вагу: дієтологи назвали шкідливі звички

Дієтологи склали список шкідливих звичок, через які людям не вдається схуднути.

Так, шкідливо дотримуватися суворих дієт, що спрямовані на швидку втрату ваги і не підтримують результат надалі. У так звані навантажувальні дні багато людей налягають на фастфуд і решту некорисних продуктів, що призводить до негативних наслідків, пише Food News.

Замість цього краще завжди дотримуватися збалансованого харчування, наприклад середземноморської дієти.

Шкідлива їжа
Відео дня

Крім того, не можна занадто швидко пережовувати обід: це загрожує переїданням.

"Після їжі необхідно щонайменше 20 хвилин, щоб мозок отримав сигнал насичення. Якщо ви жуєте занадто швидко, то встигнете з'їсти дуже багато", – йдеться в статті.

Щоб уникнути набору зайвої ваги, рекомендується харчуватися щодня в однакові години. Це допоможе уникнути перекусів.

Серед інших шкідливих звичок – обід перед комп'ютером і телевізором, надмірне вживання висококалорійних і жирних продуктів, а також їжа нашвидкоруч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше дієтологиня розповіла, чому важливо харчуватися за режимом і як це впливає на схуднення.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки