Значно корисніше: вчені назвали несподіваний замінник води

Значно корисніше: вчені назвали несподіваний замінник води

Молоко є більш вдалим джерелом рідини для людини, ніж вода, чай або суміш мінеральної води з соками.

Такого висновку дійшли вчені, пише німецьке видання Frankfurter Rundschau. Зокрема, так був розвінчаний міф про те, що людина має випивати щодня приблизно 1,5 л саме води.

Дослідники довели, що куди корисніше замінити її молоком. Річ у тім, що цукор (лактоза), білок (протеїн) і жир, які містяться в ньому, сприяють довшому зберіганню рідини в організмі.

Вчені назвали несподіваний замінник води
Відео дня

Як пояснив автор дослідження, професор медичного факультету Університету Сент-Ендрюса в Шотландії Рональд Моган, молоко містить натрій, що діє, як губка, і затримує рідину.

"Щоб наситити організм водою, можна також вживати продукти харчування з високим її вмістом, наприклад, дині й полуницю, овочі (як-от огірки), супи й соки. Однак молоко та інші калорійні напої слід вживати помірно, щоб не перевищити добову потребу організму в енергії", – йдеться в публікації.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше лікар пояснив, чи можна пити воду під час їжі і чи допомагає вона схуднути.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки