Названа нова смертельна небезпека алкоголю

Названа нова смертельна небезпека алкоголю

Вживання алкоголю провокує незворотні зміни в мозку, які посилюють залежність від спиртного, а також підвищують ризик повернення до згубної звички після лікування від алкоголізму.

Такого висновку дійшли вчені Університету Пенсільванії і Медичної школи Ікан у Маунт-Синай (США). Про це повідомляє EurekAlert!.

Згідно з дослідженнями, у мишей ацетат, який утворюється при розпаді спирту в печінці, переходить у центр навчання в головному мозку. Тут він впливає на активність специфічних білків.

У підсумку гризуни стають більш сприйнятливими до сигналів, пов'язаних із вживанням алкоголю. Ацетат, як виявилося, впливає на активність ферменту ACSS2, що приєднує ацетильну групу до гістонів – білків, що пов'язані з ДНК і визначають роботу генів.

Відео дня

ACSS2 може допомогти розробити нові препарати для боротьби з алкогольною залежністю.

Названа нова смертельна небезпека алкоголю

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше була розкрита смертельна небезпека алкоголю в малих дозах.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки