Названий алкоголь, який знижує рівень холестерину

Названий алкоголь, знижує рівень холестерину

Ігристе вино позитивно впливає на роботу мозку, покращує стан шкіри і знижує рівень "поганого" холестерину. Крім того, воно корисно для серця.

За словами лікаря-дієтолога Аріни Смолової, в невеликих кількостях корисне ігристе вино рожевих і червоних сортів. Воно уповільнює процес старіння, повідомляє "Вечерняя Москва".

"Червоний виноград і речовини, що містяться саме в кісточках червоного винограду, давно вивчені і широко використовуються в медицині саме як засоби, що володіють антиоксидантними властивостями, які оновлюють організм", – сказала лікар.

Відео дня

Медик закликала не зловживати алкоголем, так як він негативно впливає на репродуктивні функції та печінку. У день можна пити не більше одного келиха ігристого. Відмовитися від напою варто людям із захворюваннями травної системи.

"У напої є поліфеноли, що перешкоджають утворенню в головному мозку амілоїдних пептидів, які є нейротоксичними білками, що приводять до розвитку недоумства", – додала дієтолог.

Раніше OBOZREVATEL писав про найефективніші поради, щоб пити і не п'яніти.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки