Перші рослинні українські напої "Ідеаль Немолоко" вже у продажу

Перші рослинні українські напої 'Ідеаль Немолоко' вже у продажу

Продаж нового продукту від української компанії "Люстдорф" – рослинної альтернативи молоку "Ідеаль Немолоко" стартував в Україні в листопаді. На вітчизняному ринку з’явилися повністю натуральні напої, створені за власною українською, унікальною технологією. Перші покупці вже мали змогу переконатися, що напої "Ідеаль Немолоко" не тільки корисні, а й дуже смачні.

Наразі в продажі доступні два напої вівсяний і гречаний, які не мають у своєму складі інгредієнтів тваринного походження. До складу напоїв входять лише натуральні компоненти вони не містять ГМО, холестерину, лактози та доданого цукру.

"Ідеаль Немолоко", безумовно, до смаку вегетаріанцям, православним віруючим під час посту, всім, хто сповідує здоровий спосіб життя, не переносить лактози, а також новаторам – тим, хто любить експериментувати та урізноманітнювати свій раціон. Напої можна пити в чистому вигляді або ж додавати до чаю і кави. Вони підходять для приготування каш, сухих сніданків, млинців, соусів та інших страв.

Відео дня

Перші рослинні українські напої "Ідеаль Немолоко" вже у продажу

Технологія виробництва "Ідеаль Немолоко" – це виключно власна розробка української компанії, якою в "Люстдорф" дуже пишаються:

"Ідея виникла ще два роки тому, але чекала свого часу для втілення. Великим поштовхом для її реалізації стала тенденція динамічного зростання категорії рослинних напоїв у світі, збільшення кількості прибічників здорового способу життя та наше бажання постійно бути першими, знаходити та займати нові ніші галузевого ринку. Обсяг інвестицій у створення цих інноваційних продуктів становив 3 млн доларів США", розповідає Наталія Веремчук, директор із маркетингу "Люстдорф".

Що стосується переваг, то напої "Ідеаль Немолоко" значно дешевші за іноземне рослинне молоко, присутнє на вітчизняному ринку. Вони сертифіковані знаком V-Label від європейської спілки вегетаріанців. Завдяки йому споживачі-вегетаріанці можуть бути впевнені – продукт є рослинним на 100%.

Перші рослинні українські напої "Ідеаль Немолоко" вже у продажу

"Ідеаль Немолоко" має довгий термін зберігання завдяки методу виготовлення – ультрапастеризації, а також 6-шаровій упаковці Tetra Pak, яка захищає від впливу зовнішніх факторів. Напої не містять харчових добавок та багаті на корисну клітковину, вони легко засвоюються організмом і мають високу поживну цінність, а отже повністю відповідають категорії "правильне харчування".

Наталія Веремчук, директор із маркетингу "Люстдорф":

"Вітчизняний ринок Dairy Alternatives сьогодні перебуває на початковому етапі розвитку. Але він набирає обертів, показуючи постійний приріст. Як новатор і першопрохідник у цьому кластері галузі, українська компанія "Люстдорф" має всі перспективи для нарощування потужностей виробництва та реалізації своєї унікальної продукції.Смаки наших напоїв гречка іовес давно полюбилися українцям, тому сприймаються позитивно. Маємо амбітні плани зробити цю категорію не нішевою, а масовою та розширити її асортимент".

Прогнози на майбутнє щодо лінійки продуктів "Ідеаль Немолоко" більш ніж оптимістичні, адже вегетаріанство і здорове харчування стають все більш популярними. Уже сьогодні напої можна придбати в усіх великих містах і обласних центрах України, а завдяки ефективній дистрибуції вони невдовзі з’являться й у решті населених пунктів нашої країни.

В Інтернет напої вже можна замовити на сайті Rozetka™, а дізнатися більше про українську новинку – на її сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram.

ДОВІДКА:

Компанія "Люстдорф" понад 20 років займається виробництвом високоякісних молочних продуктів. На сьогодні її асортимент складається з більш ніж 100 найменувань продукції, яка випускаються під відомими торговельними марками "На здоров’я", "Селянське", "Бурьонка", "Весела Бурьонка", "Смачно шеф", "Мяу Мілк".

Якість продуктів "Люстдорф" підтверджено сертифікатами ІSO, НАССР. У січні 2016 року компанія однією з перших отримала дозвіл на експорт молочної продукції до країн ЄС.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки