Підвищує працездатність: названо оптимальну дозу кави

Підвищує працездатність: названо оптимальну дозу кави

У день для збільшення працездатності потрібно випивати дві чашки кави. Це оптимальна доза напою, яка стимулює організм працювати більше.

Про це за результатами досліджень заявили вчені з Австралії та США, проаналізувавши показники понад 4000 осіб. Позитивний вплив пояснюється дією кофеїну на аденозинові рецептори, пише Science Alert.

З'ясувалося, що вживання кофеїну покращує результати спортивних тренувань на 2-16%. Кофеїн вступає в реакцію з аденозином, який відповідає за почуття втоми, і пригнічує його.

Ілюстрація
Відео дня

Так, людина здатна займатися активністю набагато більше, ніж без вживання кави.

Як писав OBOZREVATEL, зелений і чорний чай є корисними для здоров'я і навіть допомагають схуднути, проте напій потрібно вживати правильно.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки