МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

''Руйнує організм'': з'ясувалася небезпека фільтрованої води

Відфільтрована вода позбавляється всіх мікроелементів, тому її вживання небезпечне для людини та провокує порушення водно-сольового обміну.

Про це повідомив екс-заступник глави Державної санітарно-епідеміологічної служби України Святослав Протас, передає УНН. За його словами, вода для пиття повинна бути максимально природною, з мінімальним втручанням у частині обробки.

"Як тільки ми починаємо проганяти воду через системи осмосу, ми забираємо абсолютно всі мікроелементи. Така вода вже є неприродною, вона штучна, оброблена — не з дотриманням тих нормативів, які сьогодні встановлені", — зазначив медик.

Незважаючи на те, що на пунктах розливу в очищену питну воду додають мінерали і мікроелементи, вони штучні та не засвоюються організмом людини.

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: mius.info

mius.info

"Фактично, споживаючи таку воду, ми призводить до появи карієсу, випадання зубів, ламкості кісток, руйнуємо організм, тому що порушуємо водно-сольовий обмін", — уточнив Протас.

Він додав, що найкращою для щоденного вживання є вода з артезіанських свердловин, наприклад, з бюветів у Києві.

"Вона є найбільш фізіологічно повноцінною для людини", — заявив експерт, однак підкреслив, що обладнання бюветів потребує регулярного догляду та чищення.

Як писав OBOZREVATEL, у жовтні поточного року після експертизи 36 бюветів Києва визнали небезпечними — в таких об'єктах значно перевищений вміст шкідливих для людини речовин. Крім цього, в деяких із них виявили кишкову паличку.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Місце
2
Коментарі
30
19
Смішно
26
Цікаво
7
Сумно
10
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини