Щоб худнути - треба їсти

Щоб худнути - треба їсти

Ми живемо в добу швидких вуглеводів, фаст-фуду і повсюдного захоплення енергетичними напоями. Всі знаємо, що необхідно скорочувати споживання кондитерських виробів, солодких напоїв, продуктів з підвищеним вмістом жирів і солі, віддаючи перевагу збалансованому харчуванню з переважанням в раціоні овочів, фруктів, джерел корисного білку і різноманітних круп.

Людині, на жаль, складно збудувати для себе індивідуальний стиль харчування і обчислити його кількість і якість, залежно від об'єму фізичних навантажень. Єдиний спосіб, що дозволяє не лише розлучитися із зайвою вагою, але і утримувати отриманий результат, - назавжди змінити свій стереотип харчування і свої звички.

Читайте: Як припинити переїдати

Головні принципи правильного харчування для контролю апетиту і відмови від фаст-фуду:

Відео дня

- Регулярний прийом їжі

- Вживання складних вуглеводів. Вони допоможуть стабілізувати рівень цукру в крові і зменшать потяг до солодощів.

- Використовуйте білок та клітковину. Вони знижують IG (глікемічний індекс) продуктів, запобігають стрибкам цукру в крові і дають почуття ситості.

І пам’ятайте: ви можете все, якщо свідомо захочете цього!

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки