Щоб худнути - треба їсти

Щоб худнути - треба їсти

Ми живемо в добу швидких вуглеводів, фаст-фуду і повсюдного захоплення енергетичними напоями. Всі знаємо, що необхідно скорочувати споживання кондитерських виробів, солодких напоїв, продуктів з підвищеним вмістом жирів і солі, віддаючи перевагу збалансованому харчуванню з переважанням в раціоні овочів, фруктів, джерел корисного білку і різноманітних круп.

Людині, на жаль, складно збудувати для себе індивідуальний стиль харчування і обчислити його кількість і якість, залежно від об'єму фізичних навантажень. Єдиний спосіб, що дозволяє не лише розлучитися із зайвою вагою, але і утримувати отриманий результат, - назавжди змінити свій стереотип харчування і свої звички.

Головні принципи правильного харчування для контролю апетиту і відмови від фаст-фуду:

Відео дня

- Регулярний прийом їжі

- Вживання складних вуглеводів. Вони допоможуть стабілізувати рівень цукру в крові і зменшать потяг до солодощів.

- Використовуйте білок та клітковину. Вони знижують IG (глікемічний індекс) продуктів, запобігають стрибкам цукру в крові і дають почуття ситості.

І пам’ятайте: ви можете все, якщо свідомо захочете цього!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки