МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Це трагедія: в МОЗ назвали шокуючу статистику по курцях

Майже кожен четвертий дорослий українець є активним курцем, причому більшість з них потрапили в цю залежність в неповнолітньому віці.

Про це в ефірі ObozTV заявив заступник гендиректора Центру громадського здоров'я при Міністерстві охорони здоров'я Владислав Збанацький.

"За даними глобального дослідження, яке було проведено в минулому році в Україні, у нас курить 23% дорослого населення. Тут кожен випадок є трагедією, якої не повинно було б бути. Ми маємо позитивну тенденцію щодо зменшення кількості курців, але, на жаль, маємо картину, що майже кожен четвертий українець курить", - зазначив він.

За його словами, найчастіше українці звикають до паління ще в підлітковому віці.

"Згідно з даними цього ж дослідження, у нас більше 60% курців почали палити у віці до 18 років. Це дуже страшна цифра і ми повинні щось робити з цим. Потрібно працювати в декількох напрямках. По-перше, говорити про це, показувати шкоду, яка може бути від цього. По-друге, обмежувати доступ до сигарет шляхом підвищення їхньої вартості, підвищенням акцизів, і зменшенням їх фізичної доступності та рекламування", - вважає чиновник.

Також він озвучив і страшну статистику по смертях через паління.

"Можу сказати, що за добу в Україні помирає понад 250 українців від хвороб, які пов'язані з палінням. Фактично за час, поки людина випалює сигарету, вмирає одна людина в Україні", - підсумував Збанацький.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що до 2024 року в Україні вартість сигарет буде систематично підвищуватися.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Обозреватель TV" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини