МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

У Philip Morris спростували слова Супрун про небезпеку електронних цигарок

У тютюновій компанії Philip Morris спростували заяву виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун про те, що паління електронних цигарок не менше шкідливе, ніж звичайних.

Експерти підкреслюють, що при використанні технології heat-not-burn у пристрої для паління насправді не відбувається ніякого процесу горіння. Це підтверджено звітом Української інспекції з пожежної безпеки №300/1-2017, а також експериментальним дослідженням тютюнових стіків "HeatSticks" компанії Philip Morris Products SA (Швейцарія), які застосовуються в системах нагріву тютюну IQOS TM.

Крім того, більш щадний вплив цієї технології на організм курця доводять дослідження науковця Федеріки Баронтіні, а також університету Хоккайдо.

"Зараз зростає підтримка того факту, що альтернативні тютюнові вироби, в яких не відбувається процес горіння, потенційно є набагато менш шкідливими для курців, які переходять на такі альтернативи. Розвиток технологій у ХХІ столітті дозволяє втілювати ці продукти в реальність", - підкреслюють у Philip Morris.

Крім того, в компанії апелюють і до позитивних підсумків дослідження ФMI, які відповідають міжнародним стандартам і рекомендаціям Науково-експертного комітету Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США.

"Ми опублікували більше 35 рецензованих наукових публікацій, присвячених тільки IQOS. Наші дослідження показують, наприклад, що IQOS в середньому зменшує рівень шкідливих хімічних речовин більш ніж на 90% у порівнянні з цигарками", - запевнили у Philip Morris.

За словами представників компанії, ця статистика підтверджується низкою незалежних доповідей і рецензованих публікацій від експертів з усього світу, включаючи США, Німеччину, Великобританію і Японію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Супрун заявила, що небезпека від паління електронних цигарок нічим не поступається тій, яку несуть звичайні тютюнові вироби. Посилаючись на дослідження швейцарських науковців, вона стверджувала, що відсутність горіння все одно не захищає організм від шкідливих канцерогенних сполук, які є в димі.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Місце
1
Коментарі
4
1
Смішно
3
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини