МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Вчені довели несподівану користь їзди на велосипеді для організму

19.1т
Читати матеріал російською

Десятихвилинна поїздка на велосипеді може сприятливо вплинути на очищення м'язів, запустивши білок убіквінтин, який сприяє розщепленню відпрацьованих білків на амінокислоти.

Як пише Medportal, такого висновку дійшла група вчених з Данії та Австралії, яка досліджувала вплив фізичних навантажень на стан організму. Для цього науковці вивчили аналізи крові, а також провели біопсію м'язів у групи здорових чоловіків-добровольців.

У дослідженні, опублікованому в FASEB Journal (журнал Федерації товариств експериментальної біології США), йдеться, що вчені аналізували дві групи людей, одна з яких перебувала в стані спокою, а друга – 10 хвилин займалася інтенсивною їздою на велосипеді.

В результаті проведених тестів було встановлено, що навіть після короткої, але інтенсивної фізичної активності в організмі активувався білок убіквінтин, який позначав зношені та дефектні білки. Після цього убіквінтин з'єднувався з ними та розщеплював на амінокислоти, які згодом можуть бути використані заново.

На думку вчених, у такий спосіб їм вдалося довести, що фізична активність важлива не просто для підтримки м'язів у формі, але й для загального очищення організму, а також для регулювання обміну речовин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше українські вчені розвінчали міф, що такі популярні народні засоби, як цибуля й часник, допомагають "вбивати" в організмі деякі шкідливі бактерії.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
1
0
Смішно
23
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини