МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Вчені назвали простий спосіб продовжити собі життя

Простий вихід на вулицю, наприклад, для походу в продуктовий магазин, здатний поліпшити здоров'я.

У той час як звичка безвилазно сидіти вдома по кілька днів підвищує ризик смерті.

Результати дослідження, що виявило подібну закономірність, опубліковані в Journal of the American Geriatrics Society, яке цитує Newsyou.info.

Американські вчені виявили, що літні люди, які щодня виходять із дому, мають найменший ризик смерті.

І, навпаки, у тих, хто рідко виходить із дому, ризик смерті виявився підвищеним.

Дослідниками було проаналізовано дані про здоров'я 3 375 осіб у віці від 70 до 90 років, зібрані за період із 2010 по 2015 рік. Залежно від того, як часто добровольці виходили з дому, їх розділили на три групи. До першої увійшли учасники, які залишали своє житло 6-7 разів на тиждень, в другу - виходили з дому 2-5 разів на тиждень, в третю - менше 1 разу на тиждень.

Вчені врахували такі чинники як соціальне становище випробовуваних і наявність супутніх недуг. Але виявлена ​​ними кореляція виявилася правильною за будь-яких обставин.

Люди похилого віку, які часто виходили з дому, демонстрували більш стійку життєдіяльність, ніж ті, хто постійно сидів удома, незалежно від стану здоров'я.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", поганий сон або недосипання негативно впливають на метаболізм, а також підвищують ризик розвитку ожиріння і цукрового діабету. Нещодавно вчені визначили, що це ще не все.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини