Від прищів до зморшок: стало відомо, як "молочка" і цукор позначаються на красі

Від прищів до зморшок: стало відомо, як 'молочка' і цукор позначаються на красі

Алкоголь, цукор і молочні продукти не дуже добре позначаються на обличчі.

"Наше обличчя відображає те, що ми їмо. Досить вивести з раціону деякі продукти, і обличчя знову набуде здорового кольору", - сказано в публікації buro247.

Молочні продукти

У дорослому віці організму часом буває складно переварити лактозу, яка міститься в сметані, сирі, йогуртах, сирі та молоці. Набряки повік незалежно від часу доби, мішки під очима й темні кола - явні ознаки того, що пора зробити лактозну перерву.

Відео дня

Дрібні білі прищики також можуть з'явитися від молочних продуктів. "Якщо у людини немає явної алергії на лактозу, я б не рекомендувала повністю прибирати молоко з раціону. Але і тут дуже важливо вибирати правильні продукти, бо, на жаль, в одній склянці молочного продукту містяться і гормони, і хімічні препарати, і антибіотики з активаторами росту, якими напихають тварин. Якщо є можливість, переходьте на фермерські продукти, - каже Маргарита Світлова, лікар-ендокринолог, дерматолог. -

Якщо говорити про шкіру обличчя, не рекомендується пити на ніч молоко, а також будь-які кисломолочні продукти. Вважається, що організму важко перетравлювати їх у другій половині дня. Якщо все ж є сумніви з приводу впливу молока на організм, рекомендується для початку здати аналізи на прогестерон та естроген, адже молоко впливає саме на співвідношення цих гормонів".

Алкоголь

Від пари келихів вина щовечора у 80% випадках на обличчі спостерігаються такі симптоми, як почервоніння між брів, почервоніння щік і носа, глибокі носогубні складки, сухість шкіри, нависання повік. Алкоголь досить серйозно зневоднює шкіру, саме тому дієтологи та лікарі рекомендують заповнювати водний баланс мінеральною водою. Етиловий спирт пригнічує вироблення речовин, за допомогою яких наш організм бореться із запальними процесами.

"Для того щоб визначити, наскільки перевтомився ваш організм під час і після свят, досить подивитися на свій язик. Якщо ви помічаєте фіолетові відтінки, за вас говорить ваша печінка. Алкогольна інтоксикація зберігається протягом декількох днів після випитого спиртного. Навіть якщо ви відчуваєте себе добре, внутрішні процеси в організмі можуть бути абсолютно протилежними. Не завжди симптоми видно відразу, і навіть на обличчі, - розповідає Ольга Різдвяна, лікар-дієтолог. - Але якщо вживання алкоголю стає регулярним, звичайно, це відіб'ється на шкірі обличчя: знизиться тонус капілярів, з'являться почервоніння, зморшки стануть більш помітними. Знижуйте спиртне до одного разу на тиждень, якщо ви шанувальник вина, то вибирайте сухі вина з низьким вмістом цукру".

Цукор

Часом виснажений вигляд, тьмяний колір обличчя можуть з'явитися не через недосипання. Тістечка, усі види борошняних виробів, шоколадки запускають скачки гормону стресу, кортизолу, у вашому організмі. Крім сірого кольору обличчя на шкірі з'являються гнійничкові й досить болючі висипання, стоншується шкіра і з'являються горизонтальні зморшки.

Ласуни також не зможуть похвалитися густотою брів, бо скачки інсуліну негативно впливають на надниркові залози: як наслідок, брови стоншуються і рідшають. "Коли в організмі багато цукру, у нас автоматично запускається процес глікерування: молекули глюкози та колагену прикріплюються один до одного.

Про що це говорить? Коли до нього прикріплюється глюкоза, він втрачає свою гнучкість і еластичність. Шкіра обвисає, з'являються зморшки, мішки, - пояснює Ольга Різдвяна, лікар-дієтолог. - Найчастіше люди списують висипання на шоколад, алергію, але тут процес йде складніше. Рафіновані вуглеводи якоюсь мірою порушують кишкову мікрофлору, тому на обличчі з'являються гнійники. Я б усім рекомендувала знизити кількість солодкого і замінити його на сухофрукти та фрукти. Але й тут важливо: витримувати час споживання 3-4 години, наприклад, не можна їсти солодке відразу після їжі, давайте своєму організму перепочинок".

Глютен

Через непереносимість глютену, складного білка, який міститься в пшениці, ячмені та інших злакових продуктах, на обличчі рано чи пізно можна помітити набряки, почервоніння та припухлість щік, пігментацію на підборідді та скронях.

Дієтологи рекомендують у такому випадку додавати до свого раціону овочі та фрукти, продукти, які багаті клітковиною. Вони допомагають зняти набряклість і поліпшити склад крові.

Як раніше повідомляв "МедОбоз",

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки