Вісім чашок чаю врятують від старіння: знайдено новий секрет молодості

Чай допомагає від старіння

Вісім чашок трав'яного чаю на день можуть істотно уповільнити процес старіння людського організму.

Такий висновок зробила експерт у сфері фітнесу Нікі Віброу з Колчестера. За її словами, даний спосіб також допомагає підтримати оптимальний водний баланс, пише Daily Mail.

"Численні дослідження показали, що у тих, хто регулярно п'є чай, старіння клітин відбувається набагато повільніше, ніж у тих, хто не вживає цей напій", – розповіла вона.

Чай допомагає від старіння
Відео дня

За словами Віброу, зелений або білий чай є абсолютно безпечними і з легкістю можуть замінити в раціоні воду. Наприклад, вона випиває 8 чашок чаю на день – по одній кожну годину робочого часу.

"Шкіра стає більш еластичною і пружною, а завдяки наявним в напої антиоксидантам знижується вага, а також рівень "поганого" холестерину", – поділилася експерт особистими спостереження.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше дієтолог Вікторія Клаус розвінчала міф про користь чаю. За її словами, він не допомагає схуднути і не покращує обмін речовин.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки