Витрачається більше жиру: названо найкращий час для бігу

Витрачається більше жиру: названо найкращий час для бігу

Біг до сніданку значно корисніший із точки зору оптимізації обміну речовин. Крім того, це один із доступних способів контролювати рівень цукру в крові.

Про це йдеться в дослідженні, підсумки якого опубліковані в Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism. У процесі експериментів добровольців-чоловіків розділили на групи: учасники з першої снідали до тренування, з другої – після.

Перша експериментальна серія була нетривалою: один раз на тиждень люди займалися перед сніданком, а іншим разом – після калорійної їжі.

Ілюстративне фото
Відео дня

У другій серії, яка тривала шість тижнів, брали участь 30 чоловіків, причому третина з них займалися спортом натщесерце, інша третина – після сніданку. Решта ніяк не змінили свій спосіб життя.

З'ясувалося: ті десять осіб, які активно займалися до сніданку, вдвічі більше спалювали жиру, порівнюючи з піддослідними з другої групи.

Вчені пояснюють це тим, що коли люди голодують протягом ночі, у них під час тренувань знижується рівень інсуліну, що дозволяє організму витрачати більше жиру.

У них вироблялося значно менше інсуліну, а той базовий гормон, який вже був у їхній крові, ефективніше працював для підтримки безпечного й стабільного рівня глюкози.

Як писав OBOZREVATEL, корисна пробіжка має тривати не менш ніж 25 хвилин і тільки після гарного розслаблення. Всі секрети правильного бігу – в матеріалі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки