Вкрай токсичний: названо найнебезпечніший алкогольний напій

Вкрай токсичний: названо найнебезпечніший алкогольний напій

Найнебезпечнішим алкогольним напоєм є пиво. Причиною тому є екстракт хмелю, в якому міститься важкий метал кобальт.

Про це заявив нарколог Данило Покровський. Також він додав, що на відміну від міцних напоїв, пиво вживається у великих кількостях, передає РЕН ТВ.

"Метал украй токсичний. Він накопичується в м'язах серця, формується синдром" пивного серця, пивний печінки ", виникає ожиріння", – повідомив він.

При цьому від пива подібне негативний вплив настає набагато швидше.

"У пиві містяться так звані речовини фітоестрогени – жіночий статевий гормон рослинного походження. Тобто з хлопчика робить дівчинку. Формується жировий прошарок на животі, це жир, там активні гормональні клітини, вони виробляють естроген. Сам жир починає себе підгодовувати і виробляти додаткові жіночі статеві гормони, яких не повинно бути в чоловічому організмі. це все веде до зниження потенції, відбуваються і інші зміни в чоловічій статевій системі, це може призвести до безпліддя", – додав нарколог.

Відео дня
Названо найнебезпечніший алкогольний напій

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені назвали умовно безпечні дози алкоголю і розповіли, як не нашкодити печінці.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки