МоваЯзык

/ Здоровий спосіб життя

Уся справа в уяві: розкрито секрет ефективного схуднення

Ті, хто худне, можуть скинути у п'ять разів більше ваги, уявляючи, наскільки кращим стало б їхнє життя, якби вони схудли.

Дослідники з'ясували, що люди, які практикували тренінг із функціональної візуалізації, втрачали в талії у середньому на 4,3 см більше і продовжували худнути після закінчення терапії, повідомляє The Telegraph.

Вчені Плімутського університету і Квінслендського технологічного університету порівняли дані 141 людини, які використовували дві різні техніки схуднення: мотиваційне інтерв'ю (коли людей спонукають розвиватися) і функціональну візуалізацію (коли їх заохочують говорити про свої потреби).

Ті, хто користувався тренінгом із функціональної візуалізації, за шість місяців схуднули на 4,11 кг, а інші — на 0,74 кг.

Керівник дослідження Лінда Солбріг зазначила: "Це фантастика, що люди скинули набагато більше ваги завдяки цій терапії, оскільки, на відміну від більшості досліджен, не було передбачено жодних порад щодо харчування або фізичної активності й жодного навчання. Люди були повністю вільні у своєму виборі, і їх підтримували в тому, що вони хочуть робити, а не в тому, що наказано режимом".

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені назвали найефективнішу радикальну дієту.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
0
2
Смішно
7
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини