Як схуднути без спорту: названий легкий спосіб

Як схуднути без спорту: названий легкий спосіб

Дієтологи дали поради, як схуднути людям, що внаслідок яких-небудь причин не можуть робити фізичні вправи.

Так, за словами фахівців, для того, аби схуднути, необхідно збільшити споживання багатих на білок продуктів, як-от м'ясо, птиця, риба, пише Food.news.

Як альтернативу експерти назвали тофу, квасолю, горох, нут, горіхи, насіння чіа, та гарбуза й несолоний арахіс. Виключити з раціону необхідно солодкі й підсолоджені напої, включно з енергетиками.

Схуднення
Відео дня

Також слід виробити "переривчастий" режим харчування, за якого їсти дозволено лише в певний час. Наприклад, людина протягом восьми годин споживає добову норму калорій, а 16 годин, що залишилися, обходиться без їжі.

Альтернативний варіант – три дні на тиждень споживати 25% добової потреби в калоріях, а в інші дні харчуватися в звичайному режимі, але без переїдання.

Експерти також рекомендують уникати стресів, оскільки вони пробуджують апетит.

Ще одним правилом для ефективного схуднення дієтологи назвали гарний регулярний сон.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше експертка з правильного харчування розповіла, як схуднути в проблемних місцях.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки