Як "запустити" процес спалювання жирів: 7 способів прискорити метаболізм

Як 'запустити' процес спалювання жирів: 7 способів прискорити метаболізм

Існує кілька способів прискорити метаболічні процеси в організмі, які впливають не тільки на швидкість обміну речовин, а й на втрату ваги.

Як повідомляє портал "Вести. Медицина", щоб "запустити" процес спалювання жирів, експерти рекомендують почати день із поживного сніданку (наприклад, вівсяної каші), який забезпечить пролонговане почуття ситості, комбінувати силові і кардіотренування, а вечірню каву замінити на зелений чай, багатий антиоксидантами.

Сніданок

Споживання багатого поживними речовинами сніданку протягом 20-30 хвилин після пробудження - запорука відмінного метаболізму. Злаки і легкий білок допоможуть довше відчувати ситість, а значить, уникнути шкідливих перекусів, в яких криються несподівані калорії. Відмінний варіант: каша з горіхами і ягодами або омлет із вершковим сиром і свіжою зеленню.

Відео дня

Інтенсивне тренування

Головне правило інтенсивних тренувань - ні секунди без дії. "Тренування з підвищеною інтенсивністю - відмінний спосіб прискорити метаболізм і, на додаток до цього, стабілізувати серцевий ритм і зберегти м'язовий тонус", - говорить персональний тренер Крістіна Хоуелс (Christina Howells) в інтерв'ю Get the Gloss. Ця стратегія також змусить вас споживати більше кисню, що позитивно позначиться на якості крові та самопочутті в цілому.

Зелений чай

Зелений чай має переваги перед іншими видами чаю за рахунок великої кількості антиоксидантів. Втім, дієтологи не закликають відмовлятися від кави (особливо, якщо ви не можете уявити себе без неї) - досить замінити чаєм одну або дві чашки з тих, що ви традиційно випиваєте протягом дня.

Яблучний оцет

Дослідження показують, що яблучний оцет при дотриманні всіх правил прийому дійсно прискорює метаболізм. Однак перше і головне, про що вам варто пам'ятати - жодних різких рухів. У першу чергу, вам потрібно отримати консультацію лікаря щодо прийому яблучного оцту, а якщо у вас є проблеми зі шлунком або кишечником, від цієї ідеї і зовсім краще відмовитися. Для всіх інших це працює так: 2-3 чайні ложки яблучного оцту + стакан води - отримуємо напій, який потрібно пити після вечері.

Рух

Регулярна фізична активність - умова для нормального функціонування організму людини. Або, якщо говорити простіше: рух - життя. "Можливість для роботи над собою можна знайти всюди, і навіть короткі тренування по 5 хвилин кілька разів на день принесуть вам неоціненну користь", - говорить Get the Gloss дієтолог Карен Каммінгс-Палмер (Karen Cummings-Palmer).

Жири та зелень

Для оптимальної швидкості метаболічних процесів дієтологи радять включити в раціон велику кількість зелені і зелених овочів, а також якісний білок, де перше місце займає м'ясо курки. І не забувайте про те, що без хороших жирів у меню жировий прошарок в організмі не буде спалюватися так само ефективно, як із ними. Ми вже писали про те, що овочевий салат обов'язково потрібно заправляти оливковою олією. І ось, ще раз про це нагадуємо.

Індивідуальний підхід

"Я, як і багато моїх колег, вірю в біо-індивідуальність. Сенс у тому, що у кожного з нас різні потреби, і той дієтичний план, який працює для мого клієнта, може не працювати для мене", - каже Каммінгс-Палмер. Вона зізнається, що найкраще почувається, коли харчується три рази в день за умови 2-3 здорових перекусів протягом дня.

Але зазначає, що для багатьох людей ідеальним виявляється дробове харчування, що дозволяє їсти майже щогодини, але гранично маленькими порціями. Так що прислухайтеся до сигналів свого організму, щоб зрозуміти, що підходить саме вам.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", серед найбільш популярних методів зниження ваги нерідко використовується білкова дієта, тобто, раціон харчування із 20% вмістом білків.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки