З'їдає нікотин: знайдений революційний спосіб боротьби з курінням

З'їдає нікотин: знайдений революційний спосіб боротьби з курінням

У Каліфорнійському університеті вчені почали випробовувати вакцину, яка покликана допомогти людям позбутися від нікотинової залежності.

Поки її дають лише нікотинозалежним мишам. В основі препарату лежить фермент NicA2-J1, який буквально поїдає нікотин, пише журнал Science.

"Нові ліки руйнують молекули нікотину безпосередньо в потоці крові - до надходження його в головний мозок. Це скорочує побічний вплив на психіку", - йдеться в статті.

Читайте: Землю чекає екокатастрофа: з'ясувалася несподівана шкода куріння

Також зазначається, що препарат бореться не тільки з бажанням палити, але і з самою "ломкою" курців.

Відео дня

На відміну від препаратів минулих років, новий фермент не руйнує всі 100% нікотину. Незначна частина все ж залишається в організмі, що дозволяє знизити болючі наслідки для курців.

Як повідомляв OBOZREVATEL, після відмови від куріння самопочуття поліпшується вже через кілька днів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки