Знайдена несподівана користь зайвої ваги

Знайдена несподівана користь зайвої ваги

Люди з надмірною вагою легше, ніж худі, переносять аномальну спеку.

До такого висновку прийшли російські вчені у своїй доповіді "Зміна клімату і здоров'я: оцінка, індикатори, прогнози", передає "РИА Новости".

У дослідженні наголошується, що надлишкова маса тіла не тільки не є фактором ризику смерті і серцево-судинних ускладнень під час аномальної спеки, але навпаки, дозволяє легше пережити негоду.

Зайва вага рятує під час спеки
Відео дня

Учені пояснюють, що питома теплопровідність жирових тканин нижча, ніж інших тканин у організмі, тому, коли температура навколишнього середовища стає вищою температури шкіри, жировий прошарок заважає проходженню тепла.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше дієтолог Наталія Кошкіна назвала причини того, чому організму складніше скинути зайву вагу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки