МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Знайдена несподівана причина ранньої смерті

Вчені Університету Суррея в Англії довели, що люди, які пізно лягають спати і пізно встають, найбільше піддані ризику передчасної смерті в порівнянні з тими, хто прокидаються рано, - "жайворонками".

У цьому дослідженні взяли участь більше 433 тисяч чоловік у віці від 38 до 73 років, які були розділені на чотири хронотипи хворих: ранковий, помірний ранковий, вечірній і помірний вечірній. За станом добровольців стежили протягом шести з половиною років, передає "Лента.ру".

Так, вчені з'ясували, що у "сов" ризик передчасної смерті від різних причин, у тому числі від серцево-судинних захворювань, на 10 відсотків вищий, ніж у "жайворонків".

Також ці люди частіше хворіють на діабет, психологічні і нервові розлади.

Оскільки приблизну кількість людей- "сов" оцінюють у 1,3 мільярда чоловік, вчені вважають, що потенційні ризики можуть переважувати вигоди від універсального для всіх режиму дня.

Як повідомляв "Обозреватель", дослідники Школи медицини Стенфордського університету в США знайшли безвідмовний спосіб продовжити життя.

Так, вони з'ясували, що помірна фізична активність значно знижує ризик передчасної смерті від серцево-судинних захворювань навіть у тих людей, хто схильний до них від народження.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини