Вчені створили потужні ліки від раку

17,1 т.
Вчені створили потужні ліки від раку

Вченим вдалося розробити препарат під назвою JHU083, який блокує метаболізм глутаміну, необхідного раковій пухлині для зростання.

Прорив у лікуванні онкології здійснили фахівці Університету Джонса Гопкінса у США, передає MedicalXpress.

Сполука змінює мікросередовище злоякісних новоутворень і робить їх більш уразливими для імунної системи. Препарат накопичується в тканинах пухлини. Як відомо, глутамін стимулює метаболічні шляхи, які викликають стрімке зростання новоутворень.

Препарат JHU083 вже протестований на мишачих моделях раку товстої кишки, лімфоми і меланоми. Виявилося, що речовина призводить до зменшення росту пухлин, а також поліпшення виживаності. Водночас у деяких гризунів спостерігалася тривала ремісія. Причиною стала активація імунітету. Коли тваринам повторно вводилися пухлинні клітини, виникало відторгнення, що свідчить про формування потужної імунної пам'яті.

Відео дня
Вчені створили потужні ліки від раку

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені назвали хворобу, яка з часом викликає рак.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки