Зубна паста вбила дитину

99,7 т.
Зубна паста вбила дитину

У Сполучених Штатах сталася трагедія – 11-річна дівчинка Деніз Сальдате померла від алергічної реакції на звичайну зубну пасту.

Як пише Yahoo, саме цю зубну пасту порадив використовувати дантист.

У Деніз була діагностована алергія на молоко, коли їй виповнився 1 рік.

Батькам дівчинки по 43 роки, їм довелося запастися адреналіном, щоб зупиняти анафілаксію (алергічну реакцію, яка може привести до летального результату) у своєї доньки. Крім того, вони завжди уважно вивчали етикетки продуктів, оскільки креветки, яєчні білки, арахіс або пшениця були можливими алергенами для Деніз.

Відео дня
Деніз Сальдате

"Я плакав кожен раз, коли залишав Деніз під опікою іншої людини, тому що деякі люди не сприймають алергію всерйоз", - поскаржився батько дівчинки.

"Ми зібрали її особливі десерти, щоб їсти на вечірках з нагоди дня народження, і разом з нашою школою працювали над правильними продуктами для обіду", - згадує мати Деніз.

Батьки ніколи не помічали, щоб молоко було інгредієнтом зубної пасти, тому вони дозволили їй використовувати пасту MI Paste One, лікарську зубну пасту, визначену її стоматологом.

Зубна паста з білком

У Деніз були білі плями на зубах, і зубна паста повинна була зміцнити її емаль.

Сім'я не бачила попереджень, надрукованих на передній і задній частинах тюбика про те, що зубна паста містить "Recaldent", білок, отриманий з молока.

4 квітня, коли дівчинка чистила зуби зі своєю 15-річною сестрою, у неї почалася сильна алергічна реакція. Деніз з криком вибігла з ванної, вона не могла дихати, її губи були синіми.

Мама подзвонила 911 і провела компресію грудної клітини, яку вона вміла робити завдяки минулій кар'єрі водія шкільного автобуса.

Тієї ж ночі дівчинка померла.

"Зубна паста була на всіх зубах і яснах, і це відрізало їй кисень", - з сумом сказав батько.

Тільки через два тижні після смерті доньки батьки Деніз сказали, що підвищення обізнаності - єдине, що має сенс.

У Деніз Сальдате був свій канал на YouTube, вона мріяла стати ветеринаром, продюсером новин і власником ресторану. Дівчинка була справжнім лідером.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки