З'ясувалася несподівана користь сніданку

15,7 т.
З'ясувалася несподівана користь сніданку

Вживання сніданку перед тренуваннями сприяє спалюванню вуглеводів і допомагає швидше засвоювати їжу після фізичної активності.

До такого висновку прийшли дослідники університету Бата у Великобританії, повідомляє "Лента.ру".

У дослідженні взяли участь 12 здорових чоловіків, які або снідали (вівсяна каша з молоком), або залишалися голодними перед годинною їздою на велотренажері. Часовий проміжок між сніданком і фізичною активністю становив дві години. У контрольній частині експерименту після сніданку добровольці відпочивали три години. В кінці експерименту у них вимірювали рівні глюкози в крові і глікогену в м'язах.

Відео дня

Виявилося, що сніданок сприяє збільшенню швидкості спалювання вуглеводів, які зберігаються у вигляді глікогену у м'язах, під час вправ. Також спостерігалося падіння рівня цукру в крові. Крім того, прийом їжі до фізичної активності дозволяє прискорити перетравлювання їжі, що вживається після тренувань.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вулична їжа влітку несе смертельну небезпеку, і стосується це не тільки м'ясних і рибних виробів. Табу потрібно поставити також і на страви зі свіжих яєць, а також на солодощі з кремом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки