З'ясувалася несподівана небезпека нічної роботи

43,1 т.
З'ясувалася несподівана небезпека нічної роботи

Недолік сну і нічне неспання веде до пошкодження структури ДНК.

До таких висновків прийшли вчені з Гонконзького університету. За їхніми даними, робота у нічну зміну підсилює окислювальні пошкодження ДНК, що, в свою чергу, сприяє розвитку серйозних хронічних захворювань, повідомляє "РИА Новости".

Автори дослідження зробили свої висновки на підставі дослідів, які вони ставили на собі. Так, лікарі, які постійно працюють у нічну зміну, після її завершення здавали кров на аналізи.

Відео дня

Читайте: Сон і міфи: скільки потрібно спати і чи варто вірити сонникам

З'ясувалася несподівана небезпека нічної роботи

Їх результати показали, що рівень пошкоджень ДНК у тих, хто працював у нічний час, був значно вищий, ніж у їхніх колег, які працювали вдень, а вночі спокійно спали.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше американські вчені з'ясували, що люди, які сплять менше шести годин на добу, більше схильні до ризику розвитку серцево-судинних захворювань на відміну від тих, хто спить 7-8 годин.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки