Скільки води пити протягом дня і коли: реальні поради

Скільки води пити протягом дня і коли: реальні поради

Скільки б не було написано про користь води, я все одно чую запитання – як і коли її вживати? А все тому, що інформація буває дуже суперечливою і людині складно розібратися, як це зробити краще.

Почну з того, що ми не повинні орієнтуватися тільки на відчуття спраги. Тому що вона - це вже сигнал тривоги: "потрібно терміново поповнити запаси води". І необхідно звернути увагу на те, що у літніх людей і дітей сигнал спраги слабкий. Тому за кількістю випитої ними води потрібно стежити.

Пити воду можна по-різному. Наприклад, хаотично, від випадку до випадку. Але тоді складно зрозуміти скільки випито. А можна запровадити свою власну систему пиття. Я рекомендую дотримуватися деяких правил.

Видео дня

Починати і закінчувати день потрібно водою. Хоча б одну склянку натщесерце, і за годину до сну. Ще по одній склянці між прийомами їжі - через 1-1.5 години. Цю воду краще пити теплою. Така вода не буде сповільнювати процес травлення, який ще не закінчився.

Решту воду можна пити протягом дня за своїм розсудом невеликими ковтками.

Випити невелику кількість теплої води, чаю або іншого напою під час їжі можна, але краще тоді, коли їсте щільну їжу. Рясно ж запивати особливо борошняні продукти не корисно, це як мінімум призведе до проблем з травленням, здуття живота, а також до зайвих кіло.

Читайте: Як їсти солодощі і не набирати вагу: поради

І звичайно, варто пам'ятати про те, що чай, сік, компот, кисіль та інші види солодких напоїв не замінюють воду. В них додають цукор, а це вже їжа. А кофеїн, крім усього іншого, у великій кількості володіє сечогінною дією. Тому чаю і кави краще вживати не більше 3-4 чашок в день.

Воду пити корисніше сиру. Використовувати для цього або бутельовану, перевіреної якості воду або пропущену через фільтри для очищення. Не слід захоплюватися мінеральною водою. Постійно пити її не рекомендується. Така вода містить високу концентрацію мінералів і саме тому її використовують у лікувальних цілях. Призначає прийом мінеральної води лікар, в залежності від проблем зі здоров'ям.

Краще пити столову питну воду.

Будьте здоровими, не забувайте пити воду і дотримуйтеся питного режиму.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...
disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства