МоваЯзык

/ Mamaclub

Грип під час вагітності: з'ясовані наслідки для здоров'я дітей

4.9т

Австрійськими дослідниками було встановлено, що грип під час вагітності підвищує ризик депресії у дитини в міру її дорослішання, пише Daily mail.

Дослідження показало, що якщо організм мами було уражено будь-яким різновидом вірусної інфекції, це може призвести до того, що жінка буде проявляти менше бажання доглядати за своїм малюком. А саме рання психологічна підтримка матері йде на користь розвитку мозку дитини та її здатності в майбутньому справлятися зі стресом.

Більше того, результати досліджень показують, що дівчата, які народились від матерів, що хворіли під час вагітності, згодом вчаться копіювати їх поведінку. Експерти стверджують, що це може призвести до виникнення цілих поколінь, які страждають від психічних розладів, що стали результатом грипу під час вагітності. Автори дослідження стимулювали імунну систему мишей, відтворюючи у них в організмі ефект, що нагадує грип. Вони змогли довести, що інфекції призводять до поведінкових змін, які потім передаються від одного покоління до іншого.

Автори дослідження пояснили, що зовнішні зміни на кшталт нестачі материнської турботи, можуть вплинути на зміни ДНК. Саме це призводить до перманентних змін в поведінці або до розвитку психічних захворювань на зразок депресії. Також вчені з'ясували, що саме це змушує дочок, народжених від жінок, що перехворіли на грип під час вагітності, з меншою пристрастю ставитися до виховання власних дітей. Втім, експерти вважають, що необхідно провести додаткові дослідження про те, чому інфекції матерів самі по собі впливають на дитячий мозок.

Як повідомляв "Обозреватель", лікар Комаровський дав важливу пораду у боротьбі з грипом.

Мы в Telegram! Подписывайся! Читай только лучшее!

Читайте все новости по теме "Беременность и роды" на OBOZREVATEL.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш

Блоги медицины