Зимова прогулянка: правила безпеки для дітей на ковзанках та гірках

5,5 т.
Зимова прогулянка: правила безпеки для дітей на ковзанках та гірках

Зима, нарешті, вирішила показати, яка вона є насправді – морозна та сніжна. І така погода – чудовий привід провести вихідні всією родиною. Проте, перед тим як відправитись на прогулянку, радимо ознайомитись з простими правилами безпеки, щоб уберегти своє чадо від травм.

Шість основних правил опублікував сайт letidor.

Правило №1. "Фейс-контроль"

Якщо ви запланували прогулянку з дитиною дошкільного віку, оберіть територію, де немає дітей більш старшого віку. Адже, діти які загралися на гірці, можуть просто не помітити малюка і, зовсім не маючи злих намірів, заподіяти йому шкоду: штовхнути або зачепити.

Правило №2. Вільний шлях

Не дозволяйте дитині з'їжджати, поки льодова траса не стане вільною. Швидкість з'їзду зі слизької гірки ніхто передбачити не може, тому якщо ви не хочете, щоб ваша дитина зіткнулася з кимось, краще почекати.

Видео дня

Правило №3. Уникаємо "заторів"

Дитина має знати, що не варто затримуватися внизу гірки, після того, як вона завершила спуск. Інакше, в неї можуть врізатися діти, які з’їжджають слідом.

Правило №4. Обираємо лише безпечне положення

Для того, щоб дитина не отримала травму під час катання, не дозволяйте їй спускатися з гірки стоячи на ногах: в такому положенні можна легко втратити рівновагу, посковзнутися та впасти. А наслідки таких падінь навряд чи комусь хочеться випробувати на собі.

Правило №5. "Ні" зустрічному руху

Підніматися гіркою назустріч тим, хто з неї з'їжджає, категорично забороняється! Тому, перед тим, як відпустити дитину спускатися з гірки, покажіть місце, де він має на неї підійматись.

Правило №6. З порожніми руками

Під час спуску всі інші аксесуари (совочки, лопатки, грабельки, машинки та т. ін.) краще залишити в стороні.

Раніше "Обозреватель" писав, про цікаві ігри для всієї родини взимку.

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства