Як не захворіти на грип: епідемпоріг вже перевищено

2,2 т.
Як не захворіти на грип: епідемпоріг вже перевищено

У Києві спостерігається напружена ситуація із захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції. Рівень захворюваності перевищив епідемічний поріг на 4%.

Підвищення рівня захворюваності спостерігається серед усіх вікових категорій населення, але найбільше – серед школярів. Протягом тижня захворіло 7152 дітей шкільного віку, що становить 29,3% від загальної кількості хворих, повідомляє сайт КМДА.

"Загальна кількість захворілих – 24 440 осіб, з них 17 000 – дітей. Утім, госпіталізовано з них тільки 123 особи до 17 років. Проте про оголошення карантину наразі не йдеться, оскільки рівень захворілих у навчальних закладах складає менше необхідного показника. За прогнозом фахівців, можливо в січні наступного року виникне необхідність запровадження карантину, однак місто готове до розвитку будь-яких подій та тримає цю ситуацію на постійному контролі. Більше того, міський голова підписав розпорядження про організацію профілактичних заходів для захисту киян від захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції", – повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

Видео дня

Ці заходи сприятимуть недопущенню погіршення епідемічної ситуації на грип та ГРВІ у Києві, зокрема у дошкільних, навчально-виховних, загальноосвітніх закладах, закладах охорони здоров’я, а також установах, підприємствах та організаціях, незалежно від форм власності та підпорядкування, в інших організованих колективах.

Також раніше ми повідомляли вам, що МОЗ оголосив список ліків, якими не варто лікувати ГРВІ та грип у дітей.

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства