С*ачка, пе*дячка і раптова температура

35,9 т.
С*ачка, пе*дячка і раптова температура

Навіть не уявляю, як ми раніше жили без дитини.

Напевно то було нудотне скніння. Плани можна було розписати на десять років вперед, з поправками лиш на погоду і курс долара. А щас шо?! Запланувати можеш хіба шо похід в магазин і то з безліччю перемінних і вірогідністю десь відсотків на 20%. Серед перемінних може бути срачка, пердячка, раптова температура, страшенні сльози, соплі, жування черевика з криком "я хочу нічого".

Сучасні батьки - це щось середнє між космонавтом і кризовим менеджером. Бо простій людині невозможно розрулювать всі ті перемінні в просторі і часі.

Видео дня

Читайте: Пошукаємо чоловіка з красівим сперматозоїдом

Сьогодні, коши хотілося скільки всього зробити, мій отприск в садочку влупив манної каші за всіх і заблював усе що можна, а потім знову попросив "манної кашечки". І це за 1 годину в садочку.

Тіки шо бачила маму трьох дітей, з самокатом, собакою, візочком, футбольним м’ячем, двома рюкзаками і тортом. При цьому одне дитя вимагало вєсєлья і реготало, одне плакало, а третє просило "булоцьку і соняцьний соцьок", а пес і вовсє намагався обісцяти на ходу усі колеса візочка.

Я б їй дала медаль за здолання двох прольотів східців у повній викладці.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...
disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства