С*ачка, пе*дячка і раптова температура

35,8 т.
С*ачка, пе*дячка і раптова температура

Навіть не уявляю, як ми раніше жили без дитини.

Напевно то було нудотне скніння. Плани можна було розписати на десять років вперед, з поправками лиш на погоду і курс долара. А щас шо?! Запланувати можеш хіба шо похід в магазин і то з безліччю перемінних і вірогідністю десь відсотків на 20%. Серед перемінних може бути срачка, пердячка, раптова температура, страшенні сльози, соплі, жування черевика з криком "я хочу нічого".

Сучасні батьки - це щось середнє між космонавтом і кризовим менеджером. Бо простій людині невозможно розрулювать всі ті перемінні в просторі і часі.

Відео дня

Сьогодні, коши хотілося скільки всього зробити, мій отприск в садочку влупив манної каші за всіх і заблював усе що можна, а потім знову попросив "манної кашечки". І це за 1 годину в садочку.

Тіки шо бачила маму трьох дітей, з самокатом, собакою, візочком, футбольним м’ячем, двома рюкзаками і тортом. При цьому одне дитя вимагало вєсєлья і реготало, одне плакало, а третє просило "булоцьку і соняцьний соцьок", а пес і вовсє намагався обісцяти на ходу усі колеса візочка.

Я б їй дала медаль за здолання двох прольотів східців у повній викладці.

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки