МоваЯзык

/ Блоги - Онкология

Онкохворих в Україні лікувати нікому. А статистика росте з кожним днем

17т

Статистика говорить про те, що Україна на другому місці в Європі за темпами поширення раку. Чи дійсно це так? Про це я запитала у головного лікаря Запорізького онкологічного диспансеру Михайла Єсаянця. За його словами, щорічно в Україні більше 160 тис. людей дізнаються, що вони онкохворі.

Щогодини реєструється понад 20 нових випадків захворювання, а помирає – 10. За статистикою, перше місце за онкологічним захворюванням займає шлунково-кишечний тракт (ректальний рак, рак шлунку та рак підшлункової залози).

На другому місці – рак органів дихання (трахеїв, бронхів, легень).

У жінок найчастіше зустрічається рак молочної залози та шийки матки, а у чоловіків - рак простати.

Українські лікарні, до яких звертаються онкохворі, на сьогодні мають низку проблем. Не всі забезпечені новим та сучасним обладнанням, яке потребує великих коштів на їх закупівлю.

Не менш значущою проблемою є неукомплектованість медичних закладів середнім та молодшим персоналом. Та й кваліфіковані українські лікарі через низькі заробітні плати виїжджають працювати за кордон, переважно у Східну Європу.

Справді, за статистикою, за кілька останніх років близько 70 тисяч медичних працівників покинули Україну, з них 10 тисяч - лікарі.

Таким чином, ми позбавляємося кращих лікарів, які могли б рятувати життя українцям.

Не пропусти молнию! Подписывайся на нас в Telegram

Читайте все новости по теме "Здоровье" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
15
1
Смешно
0
Интересно
17
Печально
1
Трэш

Блоги медицины