Найпопулярніші міфи про рак молочної залози

Найпопулярніші міфи про рак молочної залози

1.Біопсія пухлини викликає розповсюдження клітин раку по всьому тілу.

Ні! Метастазування злоякісних пухлин відбувається завдяки іншим механізмам. Детальніше ознайомитися з ними можна за посиланням.

2.При онкології молочної залози обов‘язково видаляти всю залозу.

Ні! Органозберігаючі операції не погіршують віддалених результатів лікування, що було підтверджено рядом клінічних дослідженнь. Одне з наймасштабніших "Effect of Breast Conservation Therapy vs Mastectomy on Disease-Specific Survival for Early-Stage Breast Cancer". Звісно є клінічні випадки коли залозу неможливо зберегти, але, на щастя, їх не так багато.

Видео дня

Читайте: Лактостаз у годуючих мам: симптоми, причини, поради

3.Вживання цукру стимулює ріст злоякісних пухлин.

Ні! Не існує жодного дослідження яке б підтвердило, що пацієнти, які вживали цукор мали швидке прогресування захворювання. Також і не описано випадків регресу раку у пацієнтів, що відмовилися від вживання цукру. Надмірне споживання швидких вуглеводів може викликати ожиріння, а це підвищує ризики виникнення певних видів раку. Детальніше за посиланням.

4.Рак можна вилікувати за допомогою фітотерапї.

Ні! Жоден фітопрепарат не входить у рекомендації з лікуванню злоякісних пухлин. Використання препаратів такого типу і рослин не тільки не допогає, а й може нашкодити!

5. І останній міф: рак невиліковний.

Ні. На даному етапі розвитку медицини більшість онкологічних захворювань піддаються лікуванню та виліковуванню.

Читайте на OBOZREVATEL, про симптоми та діагностику Фіброзно-кістозної мастопатії

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...
disclaimer_icon

Материалы на этом сайте рекомендованы для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты MedOboz гарантируют, что весь контент, который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель – максимально качественно информировать читателей о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний. Призываем не заниматься самолечением, а для диагностики заболеваний и определения методов их лечения советуем обращаться к врачам.

Популярные врачи

Лекарства