Найпопулярніші міфи про рак молочної залози

Найпопулярніші міфи про рак молочної залози
1.Біопсія пухлини викликає розповсюдження клітин раку по всьому тілу.

Ні! Метастазування злоякісних пухлин відбувається завдяки іншим механізмам. Детальніше ознайомитися з ними можна за посиланням.

2.При онкології молочної залози обов‘язково видаляти всю залозу.

Ні! Органозберігаючі операції не погіршують віддалених результатів лікування, що було підтверджено рядом клінічних дослідженнь. Одне з наймасштабніших "Effect of Breast Conservation Therapy vs Mastectomy on Disease-Specific Survival for Early-Stage Breast Cancer". Звісно є клінічні випадки коли залозу неможливо зберегти, але, на щастя, їх не так багато.

3.Вживання цукру стимулює ріст злоякісних пухлин.

Ні! Не існує жодного дослідження яке б підтвердило, що пацієнти, які вживали цукор мали швидке прогресування захворювання. Також і не описано випадків регресу раку у пацієнтів, що відмовилися від вживання цукру. Надмірне споживання швидких вуглеводів може викликати ожиріння, а це підвищує ризики виникнення певних видів раку. Детальніше за посиланням.

Відео дня
4.Рак можна вилікувати за допомогою фітотерапї.

Ні! Жоден фітопрепарат не входить у рекомендації з лікуванню злоякісних пухлин. Використання препаратів такого типу і рослин не тільки не допогає, а й може нашкодити!

5. І останній міф: рак невиліковний.

Ні. На даному етапі розвитку медицини більшість онкологічних захворювань піддаються лікуванню та виліковуванню.

Читайте на OBOZREVATEL, про симптоми та діагностику Фіброзно-кістозної мастопатії

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки