Розпухли горло і язик: на Черкащині чоловік помер від укусу бджоли

12,5 т.
Розпухли горло і язик: на Черкащині чоловік помер від укусу бджоли

У Черкаській області в селі Чаплинка від укусу бджоли помер 39-річний чоловік.

Він пішов господарювати на своєму городі і там його вкусила комаха, пишуть "Вести Черкащини".

"Чоловік мав сильну реакцію на укуси бджіл, – розповіла сільський голова Чаплинки Валентина Виноградова. – Після того, як вони його кусали, він починав задихатися. Але завжди поруч була дружина, яка надавала йому першу допомогу. Цього разу вона поїхала в Черкаси у справах".

Бджола вбила українця
Відео дня

Терапевт Лисянської ЦРЛ Володимир Савченко каже, що в такому разі поруч повинен бути лікар, який би дав препарат від анафілактичного шоку.

"У людини дуже сильно розпухає горло і язик, різко падає тиск. Вона може померти за кілька хвилин. Були випадки, що смерть наступала вже через 40 секунд", – пояснив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україну стривожила новина про нового отруйного членистоногого, який раніше проживав тільки в Європі – жовтосумого колючого павука. Його отрута має нейротоксичний ефект і викликає сильні болі, набряки, а також підвищення температури та артеріальний тиск.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки