''Буде дуже важко'': названо ключову перешкоду для медреформи в Україні

29,3 т.
''Буде дуже важко'': названо ключову перешкоду для медреформи в Україні

Для успіху медичної реформи в Україні вирішальними стануть 2019 і 2020 роки. Очікується, що на цьому етапі реформа зустріне сильний опір з боку медпрацівників.

Про це розповів в ефірі ObozTV глава правління громадської організації "Батьки за вакцинацію" Тимофій Бадіков, коментуючи проведення медреформи в Україні.

"Лікарям зараз дуже важко. Медреформа - це медичний марафон. Урядом передбачено введення на цей рік первинної ланки, на наступний - вторинної, і на 2020 рік - третинної ланки", - сказав експерт.

"Я бачу, як складно йде "первинка". Але ж у цих лікарів не було коштів, їм нема за що було воювати. У вторинної і третинної ланки багато тіньових коштів, йде багато опору", - відзначив він.

Відео дня

Як підкреслив Бадіков, "вторинну і третинну ланку буде дуже складно поміняти".

"Якщо це у нас вийде, то в 2021 році можна буде сказати, що вдалося, а що ні. До цього часу - дуже божевільні темпи реформи. Іноді щось випадає, на що Міністерство може не звернути уваги, перемкнутися на інші завдання" , - додав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні завдяки медичній реформі зарплата лікарів, з якими пацієнти підписали декларації, значно зросла.

Підсумки дня дивіться щодня по буднях о 18:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки