Протистояти інсультам: в Україні запускають експериментальний проект

19,8 т.
Протистояти інсультам: в Україні запускають експериментальний проект

На сьогодні в Україні рівень серцево-судинних захворювань вищий, ніж в інших європейських країнах. Тому 1 липня КМУ спільно з Національною академією медичних наук запускають пілотний проект із протидії "епідемії" інсультів, інфарктів та інших серцевих захворювань.

Про це повідомляє ТСН.

У сюжеті йдеться, що за час проекту певну кількість важкохворих лікуватимуть безкоштовно в чотирьох столичних медустановах. Серед них - інститут кардіології імені Стражеска, інститут нейрохірургії імені Ромоданова, інститут серцевої мікрохірургії ім. Амосова, а також інститут хірургії і трансплантології імені Шалімова. Всі витрати будуть компенсовані державою.

Першими на черзі в експерименті пацієнти, які потребують невідкладної допомоги - діти, вагітні жінки, бійці АТО і чорнобильці.

Відео дня

"Ці інститути самостійно розробили протоколи лікування, порахували вартість медичних послуг. З другого півріччя інститути будуть отримувати гроші не за ліжко-день, а за проведене лікування", - розповів Віталій Цимбалюк, президент Національної академії медичних наук України.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", названі топ-5 ягід, які рятують від хвороб серц .

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки