МоваЯзык

/ Кардіологія

5 супер-вправ для здоров'я серця

Ваше серце - це м'яз, і він стає сильнішим і здоровішим, якщо ви ведете активне життя. Ніколи не пізно починати тренування, і вам не обов'язково бути професійним спортсменом.

MEDOBOZ підготував для вас найбільш ефективні вправи, які допоможуть зміцнити серце.

Біг і ходьба

Ці види вправ (вибирайте, що вам до душі) допомагають контролювати рівень холестерину і, отже, знижують ризик серцевого нападу. Крім того, вони знижують кров'яний тиск, покращують обмін глюкози і знижують відсоток жиру в організмі.

Ходьба по сходах

Це простий спосіб підвищити частоту серцевих скорочень і прокачати серцевий м'яз. Приділяйте цій вправі по 30 хвилин тричі на тиждень, щоб відчути максимальну користь.

Велопрогулянки

Їзда на велосипеді сприяє накачуванню великих литкових м'язів і поліпшенню кровотоку у всьому організмі. Це сприяє кращому харчуванню клітин і тканин, за рахунок чого поліпшується робота серця.

Заняття на еліптичному тренажері

Його можна поставити вдома або тренуватися з ним в фітнес-клубі. Перевага вправ з еліпсом для здоров'я серця полягає в тому, що він дозволяє одночасно опрацювати верхню і нижню частину тіла. Зокрема, ритмічні рухи рук змушують кров краще живити м'язи спини і плечей.

Зумба

Танці - це ритмічне і аеробне тренування одночасно. Залежно від виду танців, вони розганяють серцебиття до 135 ударів на хвилину. Щоб зміцнити серце, найбільш підходящий танець - Зумба. Він в міру ритмічний, при цьому не несе ризик отримати травму.

Перевірте на MEDOBOZ, чи не загрожує вам інфаркт.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
1
0
Смішно
3
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини