МоваЯзык

/ Кардіологія

Аневризма аорти: чим хворів Доренко

У відомого російського журналіста Сергія Доренка, який раптово помер 9 травня у віці 59 років в Москві, вже кілька років як було діагностовано аневризму аорти.

Про це інформує канал в Telegram "Mash" з посиланням на власні джерела і документи видання "Говорить Москва".

Відзначається, що вперше діагноз "аневризма аорти" Доренку поставили ще в 2016 році, після чого він під пильною увагою лікарів проходив лікування, яке не допомогло, внаслідок чого саме проблеми з серцем стали причиною його смерті.

При цьому, кардіолог стверджує, що Доренко "жив на одних таблетках".

Хоча дочки журналіста Ксенія і Катерина підняли скандал навколо його похорону, забороняючи овдовілій Юлії Доренко кремувати чоловіка, стверджували, що Сергій був здоровий і міг бути отруєний, - їх слова не підтвердилися.

Більш того, стало ясно, що, коли Доренко розлучився з матір'ю своїх перших трьох дітей і вступив у другий шлюб, його старші дочки взагалі з ним більше не спілкувалися.

Як відомо, при аневризмі у людини фіксують витончення стінок аорти, що порушує її цілісність, - це може відбуватися як наслідок хірургічних втручань, операцій, травм та хвороб, так і через вроджені фактори.

Варто зауважити, що у Доренка була аневризма грудної частини аорти, - читайте на MedOboz, які ще аневризми можуть бути, які у них симптоми і методи профілактики.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

0
Коментарі
1
2
Смішно
0
Цікаво
3
Сумно
1
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини