Домашні пристрої для віддаленого контролю хвороб серця

Домашні пристрої для віддаленого контролю хвороб серця

Важливою складовою адекватного ведення серцево-судинних захворювань є моніторинг. Biotricity Inc. – компанія, що займається медичною діагностикою і технологіями охорони здоров'я, розробила набір персональних медичних пристроїв Biokit, який містить комплект домашніх пристроїв для моніторингу хвороб серця і судин. Всі три пристрої схвалені FDA США. Вони бездротові та інтегровані в екосистему Biotricity – платформу для взаємодії.

Комплект знаходиться на фінальній стадії виробництва перед комерційним запуском, передбачається, що він буде доступний в першому кварталі 2022 року. Оскільки всі пристрої схвалені FDA, компанія-виробник не очікує будь-яких додаткових перешкод до комерційного запуску.

За словами генерального директора Biotricity Вакас Аль Сиддіка, Biokit є природним продовженням ранньої пропозиції по діагностиці серця Bioflux і необхідний для створення закінченого рішення для віддаленого кардіомоніторингу. Для пацієнтів з серцевими захворюваннями набір персональних медичних пристроїв ідеально підходить для довгострокового спостереження.

Відео дня

За наявними даними, госпіталізація з приводу серцевої недостатності – часто поворотна подія в перебігу хвороби пацієнтів, і річна смертність становить 25%. Попри успіхи в фармакологічної терапії та лікуванні серцевої ресинхронізації, кількість госпіталізацій з приводу серцевої недостатності залишається високою (за оцінками, 809 000 пацієнтів у 2016 році в США), а частота повторних госпіталізацій протягом 30 днів становить 20%.

Що включає комплект Biokit

Biokit – це набір персональних медичних пристроїв з бездротовим підключенням, який був розроблений для розв'язання проблем, пов'язаних з існуючими домашніми медичними пристроями. Він включає:

  • Biokit BP – бездротова цифрова манжета для вимірювання артеріального тиску.

  • Biokit TP – бездротовий цифровий термометр.

  • Biokit 02 – бездротовий цифровий пульсоксиметр.

Всі пристрої в Biokit повністю інтегровані в екосистему Biotricity, що дозволяє пацієнтам відстежувати та зберігати свої дані. Ці дані також зберігаються і доступні для проміжного перегляду лікарем і для наступних відвідувань.

Що відомо про Biotricity – компанії-виробника

Biotricity – це сучасна компанія в області медичних технологій, що спеціалізується на наданні інноваційних рішень віддаленого біометричного моніторингу для медичних і споживчих ринків, включаючи діагностичні та постдіагностичні рішення для хронічних станів і поліпшення способу життя.

Компанія раніше випустила Bioflux – високоточний одноелементний мобільний пристрій кардіотелеметріі (MCT), який забезпечує моніторинг і передачу даних ЕКГ амбулаторних пацієнтів у режимі реального часу. Це комплексне рішення для віддаленого кардіомоніторингу, яке легко інтегрується з існуючими платформами та робочими процесами лікарів. Пристрій програмується на автоматичні тригери при брадикардії, тахікардії, асистолії та фібриляції передсердь.

Bioflux Clinic – мобільний додаток, що використовується лікарями та клініцистами, які спостерігають за пацієнтами за допомогою пристрою Bioflux. Додаток попереджає користувача про події, дозволяє їм переглядати та підтверджувати звіти або звертатися до кол-центру.

У планах компанії розширити можливості використання платформи віддаленого моніторингу для контролю плода, моніторингу апное уві сні, хронічної обструктивної хвороби легень та інших хронічних станів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки