Лікар показав, який вигляд мають судини курця. Відео

Лікар показав, який вигляд мають судини курця. Відео

Про шкоду куріння сказано багато, зокрема про те, що ця звичка шкодить серцево-судинній системі.

Кардіохірург Борис Тодуров показав наочно, до чого призводить куріння. У себе у Facebook лікар опублікував відео, де він демонструє судини курця, уражені атеросклерозом.

Куріння небезпечне для життя

"Присвячується всім моїм фейсбучним друзям, що курять. Ось що буває в судинах серця у людей, які курять сигарети... Ось цим атеросклерозом була повністю забита артерія – просвіту немає. Одна сигарета в день дає такий ефект. Тому ті, хто курить, будь ласка, згадуйте цю картинку. Можете продовжувати курити далі, але будьте готові до того, що вам доведеться перенести ось таку операцію", – коментує лікар.

Раніше також голова Інституту серця розповідав MedOboz про те, що сучасні замінники сигарет, які позиціонуються як менш шкідливі, насправді ще небезпечніші, ніж сигарети.

"Останні дані, які ми бачимо за нашими медичними каналами, свідчать, що всі ці замінники куріння мають у низці випадків ще більші фактори ризику. Зокрема вони іноді викликають такі опіки легенів, після яких молоді люди повністю переходять на штучну вентиляцію легенів – у них розвивається легенева недостатність. Таких випадків дуже багато. Від звичайного тютюнопаління ми не бачили настільки серйозних ускладнень, як ми маємо сьогодні від вейпів, систем нагрівання тютюну і всього іншого", – наголосив Тодуров.

Напередодні OBOZREVATEL показував репортаж з операційної, де кардіохірурги Інституту Амосова проводили унікальну операцію на серці.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки