Медики визнали небезпечною цілу групу препаратів

38,0 т.
Медики визнали небезпечною цілу групу препаратів

Експерти попереджають пацієнтів щодо препаратів групи так званих статинів.

Як повідомляє британське видання Express.co.uk, таблетки, призначені для зниження рівня холестерину в крові, практично не мають переваг.

За інформацією медиків, препарати швидше шкодять, а дієта та фізичні вправи є набагато кориснішими для підтримки здорового серця. Було також заявлено, що "необроблені" дані про побічні ефекти препарату всіляко ховаються.

Статини, наприклад, вживають близько 6 мільйонів британців. Але багато пацієнтів скаржаться на серйозні побічні ефекти. Лікарі звертають увагу, що переваги від прийому препаратів мізерно малі порівняно з побічними ефектами, які виникають від прийому ліків.

Відео дня

Статини - група препаратів, дія яких спрямована на зниження рівня холестерину в крові. Застосовується для лікування, а також для профілактики атеросклерозу - небезпечного захворювання судин, головного винуватця порушень кровопостачання тканин і органів. Статини пригальмовують вироблення мевалонату, речовини, яка бере участь у виробництві холестерину, покращують стан внутрішніх стінок судин при початковій стадії атеросклерозу, розріджують кров, значно зменшуючи, при цьому, ризик утворення тромбів.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", британські вчені повідомили, що побічні ефекти ліків із категорії статинів перебільшені, а самі таблетки рятують сотні тисяч від інфарктів щороку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки