Названа несподівана смертельна небезпека холоду

31,0 т.
Названа несподівана смертельна небезпека холоду

Низька температура підвищує ризик розвитку серцевого нападу.

Про це свідчить дослідження шведських учених, результати якого опубліковані в журналі JAMA Cardiolgy, передає "Лента.ру".

Зазначається, що фахівці проаналізували дані 274 тисяч громадян Швеції, у яких в 1998-2013 роках діагностували інфаркт міокарда у віці від 50 до 89 років.

З'ясувалося, що при температурі нижче нуля за Цельсієм ймовірність серцевого нападу виростала на 10%. Вчені зіставили дані з показниками забрудненості повітря, але виявилося, що вирішальне значення має холод.

Відео дня

При цьому при підвищенні температури до 2-4 градусів інфаркти відбувалися рідше.

Отримані результати пояснили тим, що взимку на вулиці судини звужуються, тому в серці надходить менше кисню. У зоні ризику також виявляються ті, хто застуджується.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше були названі смертельно небезпечні звички.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки