МоваЯзык

/ Кардіологія

Названий спосіб омолодити серце на 20 років

Американські вчені знайшли спосіб колосального омолодження серця і судин. Так, це прийом мітохондріально-адресованих антиоксидантів

Як відомо, медики провели дослідження за участю 20 літніх людей у віці від 60 до 79 років, передає MedicalXpress. Одна група протягом півтора місяців вживала антиоксидант MitoQ, дія якого націлена на мітохондрії. Решта пацієнтів приймали плацебо.

Через півтора місяці вчені перевірили, як працює серцево-судинна система учасників дослідження. Після цього групи поміняли місцями і провели експеримент повторно.

В результаті у випробовуваних спостерігалися судинні зміни, еквівалентні їх омолодженню на 15-20 років. Так, робота судин покращилася на 42%, і подібні показники в перспективі можуть значно знизити ризик розвитку захворювань серця.

У дослідженні наголошується, що це перше клінічне дослідження, що оцінює вплив мітохондріальних антиоксидантів на функціонування кровоносних судин людей. І подібні методи лікування мають реальні перспективи для зменшення ризику серцево-судинних захворювань, пов'язаних з віковими змінами

Також читайте на "МедОбозе", як уникнути передчасної смерті.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
2
Цікаво
0
Сумно
1
Треш

Блоги медицини