МоваЯзык

/ Кардіологія

Діагностика вдома: швидкий тест на здоров'я серця і судин

Проблеми з серцем і судинами відносяться до підступних, адже часто "заявляють" про себе вже далеко не на початковій стадії.

Однак не варто чекати, коли "припече" - експрес-перевірку можна влаштувати будинку за допомогою функціонального тесту.

Недобре він проявить почастішанням пульсу і порушенням вестибулярного апарату. А вони в свою чергу можуть говорити про ймовірне порушення кровообігу в зв'язку зі слабкістю або закупоркою судин. І це є приводом зайвий раз звернутися до лікаря.

Ключ до розгадки в кожному окремому завданні.

Отже:

  • Прокинувшись, але ще не встаючи з ліжка, заміряйте пульс, краще - пульсоміром. До 60 ударів в хвилину - серце в хорошому стані, 60-79 - в задовільному, від 80 - пульс завищений, вам потрібна консультація кардіолога.

  • Виміряйте кількість ударів пульсу протягом 10 секунд в покійного стані. Потім зробіть 20 присідань і знову заміряйте пульс за 10 секунд. Збільшення частоти пульсу максимум удвічі говорить про здорове серце, понад - привід звернутися до лікаря.

  • Спокійно підніміться по сходах на п'ятий поверх, а нагорі виміряйте пульс. Частота до 120 ударів в хвилину - ознака нормальної роботи серця, вище - потрібно зайнятися здоров'ям.

  • Сядьте рівно, закрийте очі і витягніть перед собою руки. Спробуйте доторкнутися до кінчика носа вказівним пальцем спочатку однієї, потім другої руки. Не вийшло? Це означає проблеми з координацією і, ймовірно, з кровообігом.

  • Станьте рівно, ноги поставте в лінію (одна стопа попереду). Закрийте очі, руки розведіть в сторони. Спробуйте так простояти 30 секунд. Невдала спроба, знову ж таки, може говорити про порушення кровообігу.

Раніше "МедОбоз" розповідав про продукти, які "любить" серце.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Тег
0
Коментарі
0
0
Смішно
10
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини