МоваЯзык

/ Кардіологія

Названо ознаку швидкого інфаркту

Різке збільшення маси тіла у чоловіків в підлітковому віці збільшує ризик виникнення інфаркту міокарда до 65 років.

Про це завила на конгресі Європейського товариства кардіологів в Парижі доктор Марія Аберг з шведського Гетеборзького університету, передає "Лента.ру".

Так збільшення індексу маси тіла (ІМТ) з 27,5 до 29,9 кілограма на квадратний метр пов'язано з ростом в 2,64 рази ризику виникнення інфаркту міокарда, а збільшення ІМТ з 30 до 34,9 кілограма на квадратний метр пов'язано з ростом в 3,05 рази ймовірності появи серцевого нападу.

"Наш висновок про зв'язок між ІМТ у підлітків і інфарктом в зрілому віці підтверджує наші попередні результати по серцевої недостатності. Оскільки поширеність надмірної ваги і ожиріння серед молодих людей продовжує зростати, в майбутньому ми можемо почати спостерігати більш високі показники серцевих нападів і інсультів. Батькам, школам і політикам необхідні термінові заходи, що дозволяють зупинити епідемію ожиріння серед дітей і молоді", – сказала Аберг.

У той же час вчені розповіли, що регулярне вживання в їжу несолоних горіхів знижує ризик смерті від серцево-судинних захворювань.

Серцевий напад

Серцевий напад. Джерело: АІФ

АІФ

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені в антибіотиках побачили загрозу інсультів і інфарктів для жінок.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

0
Коментарі
0
0
Смішно
9
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини