МоваЯзык

/ Новини медицини

В антибіотиках побачили загрозу інсультів і інфарктів для жінок

Останні дослідження вказують на те, що з віком прийом антибіотиків серйозно збільшує ризик інсульту та інфаркту для жінок.

Відповідні напрацювання вчені з Нового Орлеана опублікували в Європейському кардіологічному журналі, повідомляє The Sun.

Відзначається, що в дослідженні на протязі близько восьми років брали участь майже 36,5 тисяч жінок, і у 1056 з них в результаті почалися хвороби серцево-судинної системи.

При аналізі причин виникнення захворювань з'ясувалося, що ризик інсульту і інфаркту на 28% вищий для жінок у віці від 40 років, які приймають антибіотики більш ніж два місяці, і підвищується ще більше, до 32%, після 60 років.

Цікаво, що у більш молодих жінок, у віці до 40 років, такої закономірності не виявили.

Але для чоловіків антибіотики імовірно можуть нести таку саме загрозу, як і для жінок, просто в рамках дослідження аналізували дані тільки "слабкої" статі.

Як відомо, найчастіше антибіотики використовують для лікування інфекцій дихальних шляхів, сечостатевої системи, а також при проблемах з зубами.

Оскільки ці препарати утворені мікроорганізмами, то чинять серйозний вплив на мікрофлору кишечника, вбиваючи корисні бактерії в стравоході, що в кінцевому підсумку сприяє розвитку запалення, звуженню кровоносних судин, а також пов'язане з хворобами серця і інсультом.

У зв'язку з цим, медики рекомендують використовувати антибіотики тільки в разі реальної необхідності, і уникати їх тривалого прийому.

Нагадаємо, раніше стало відомо, як соцмережі стали серйозною проблемою для щеплень і запобігання захворюваності на кір.

Також цікава історія жінки, яка в ОАЕ шокувала медиків, прийшовши до тями після 27 років в комі.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
2
0
Смішно
2
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини