Під прицілом серце: з'ясувалася небезпека нічних походів до туалету

362,0 т.
Нічні походи в туалет

Часті нічні походи в туалет говорять про надлишок солі в організмі і гіпертонію.

До таких висновків прийшли японські кардіологи, які виступали на конференції JCS 2019 в Йокогамі, повідомляють "РІА Новости". "Ми з'ясували, що якщо у вас розвинулася ніктурія, то ви страждаєте або від високого тиску, або від надлишку рідини в організмі. Якщо вона не зникає, слід звернутися до лікаря і перевірити тиск, а також виміряти кількість споживаної солі", — розповів японський кардіолог Сатосі Конно.

Відео дня

Вивчаючи гіпертонію і її перші ознаки, вчені провели дослідження за участю 4 тис жителів міста Ватарі. З'ясувалося, що набагато частіше від цієї недуги страждали ті, хто скаржився на часті нічні походи в туалет, а також ті, які вживали багато солі.

Читайте: Запобігне інфаркту та інсульту: названо кращий продукт від гіпертонії

Під прицілом серце: з'ясувалася небезпека нічних походів до туалету

"Ми показали, що навіть один зайвий нічний похід в туалет підвищував шанси на розвиток гіпертонії приблизно на 40 відсотків. При цьому, чим частіше ви ходите в туалет, тим вищою буде ймовірність отримати проблеми з роботою серця і судин", —пояснив Кінно.

Як повідомляв OBOZREVATEL, медики назвали топ-5 продуктів, здатних нормалізувати підвищений кров'яний тиск.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки