Запобігне інфаркту та інсульту: названо кращий продукт від гіпертонії

114,7 т.
Запобігне інфаркту та інсульту: названо кращий продукт від гіпертонії

Систолічний та діастолічний (кров'яний - ред.) тиск в організмі допоможе знизити оливкова олія.

Як пише Express, відповідні результати досліджень американських вчених були опубліковані у виданні American Journal of Hypertension.

Варто відзначити, що підвищений кров'яний тиск (гіпертонія - ред.) є досить поширеною проблемою і підвищує ризик інфаркту та інсульту.

Вчені стверджують, що необхідно не просто використовувати оливкову олію в салаті. Потрібно готувати на ній і інші блюда.

Крім того, людям, які страждають від гіпертонії, потрібно зменшити споживання солі, яка сприяє накопиченню в організмі натрію. А натрій, в свою чергу, підвищує кров'яний тиск.

Відео дня

Також необхідно обмежити вживання жиру і замінити його на свіжі овочі та фрукти. Гіпертоніки мають зменшити вживання кофеїну та алкоголю.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в липні в Україні заборонили продаж двох популярних препаратів від підвищеного тиску.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки